جستجو

اینترنت پرسرعت FD-LTE

 اینترنت نسل 4

خدمات اینترنت بی‌سیم نسل ۴.۵ ثابت (FD-LTE)، جدیدترین نسل از اینترنت ثابت است که درمقایسه با سایر سرویس‌های اینترنت از سرعت بالاتری برخوردار است. این تکنولوژی فاقد محدودیت‌های مکانی است و جهت دریافت آن نیاز به خط تلفن نمی‌باشد.

این سرویس در حال حاضر بهترین گزینه برای تامین بی‌سیم اینترنت منازل، سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌ها به شمار می‌رود. گسترش انواع خدمات مبتنی بر وب مانند رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون‌های اینترنتی و بازی‌های آنلاین موجب شده هر روز به اتصال اینترنتی پرسرعت‌تری نیاز داشته باشیم.

خدمات اینترنت بی سیم FD-LTE از جدیدترین فناوریهای ارائه اینترنت پر سرعت در کشور مبتنی بر فناوری نسل ۴.۵ ثابت است که با سرعت بالا ( ۴۰Mbps) یکی از مناسب ترین راه ها برای دسترسی به شبکه اینترنت می باشد.

نام FD-LTE از FDD-LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing – Long Term Evolution است. همان طور که از نام آن پیدا است، این فناوری بر پایه نسل چهار و نیم اینترنت (۴.۵G LTE) می‌باشد.

فناوری LTE یا تکامل بلندمدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بی‌سیم است. این فناوری، با استفاده از یک سیم‌کارت که در داخل مودم مخصوص این سرویس قرار خواهد گرفت، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت ثابت نسل چهارم و نیم را فراهم می‌آورد. همچنین سرعت و پایداری بالای خدمات اینترنت FD-LTE سبب شده این سرویس گزینه مناسبی جهت مشاهده فیلم آنلاین با کیفیت HD ، دانلود فایل ، بازی آنلاین ، کاربری شبکه های اجتماعی و تماس های صوتی و ویدئویی باشد.

شرکت داده پردازی پارس با توجه به دریافت پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت، سرویس FD-LTE را در سراسر کشور با نام تجاری پارس تلکام به مشترکین خانگی و سازمانی ارائه می نماید.

یکی از مزایای این فن آوری اینترنت پر سرعت بی سیم ثابت ، ارائه ظرفیت های دریافت و ارسال اطلاعات بیشتر نسبت به دیگر فن آوری های ارائه اینترنت پرسرعت در کشور می باشد ، به نحوی که سرعت دریافت مشترکین این سرویس تا 40 مگابیت بر ثانیه و سرعت ارسال تا 4 مگابیت بر ثانیه می باشد.

پارس تلکام با بهره گیری از قابلیت های این شبکه خدمات اینترنت بی سیم گوناگونی را متناسب با نیازهای مشتریان فراهم کرده است بر این اساس سازمان ها می توانند با استفاده از فرکانس های WIFI در بخش های مختلف سازمان و شعب خود اتصال به اینترنت امن و پرسرعت را برای کلیه دارندگان گوشی - تبلت - لب تاپ و غیره .... فراهم نمایند.

تعرفه های اینترنت پرسرعت FD-LTE

 

فیلترها
Sort
display