جستجو

کانفیگ دوربین مداربسته

آموزش کانفیگ وای فای دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)

در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش گام به گام کانفیگ کردن تنظیمات وای فای در دوربین های مدار بسته تحت شبکه (IP) آشنا کنیم. در اینجا دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم. در روش اول، شما می‌توانید وارد رابط کاربری وب دوربین مداربسته شوید و تنظیمات وای فای را برای شروع انتخاب کنید. در ادامه شما می‌توانید از یک نرم افزار مدیریت مرتبط با کانفیگ استفاده کنید.

روش اول: CONFIG WIFI ON CAMERA’S WEB INTERFACE (کانفیگ وای فای با رابط وب)

آی پی آدرس پیش فرض دوربین مدار بسته را در مرورگر Internet Explorer وارد کنید، رابط وب یا پلاگین ActiveX ظاهر خواهد شد، آن‌را نصب کنید.

اگر در نصب یا دانلود پلاگین ActiveX با مشکل مواجه شدید، می‌توانید تنظیمات امنیتی را روی IE10 یا IE11 تنظیم کنید.

پس از اینکه پلاگین ActiveX با موفقیت نصب شد، شما لازم است تا رابط وب دوربین مدار بسته را با اطلاعات حساب پیش فرض وارد کنید (ادمین، پسورد خالی). برای این‌کار به DeviceCfg بروید و بعد از منوی Setting وارد System شده و منوی Netservice را پیدا کنید.

Network Camera Web Interface

Setting – NetService

Setting – NetService – WiFi

با کلیک روی WiFi، پنجره تنظیمات WiFi نمایان خواهد شد. در اینجا شما می‌توانید تنظیمات وای فای دوربین‌تان را کانفیگ نمائید. روی دکمه Search کلیک کنید تا دوربین های مدار بسته IP بتواند به‌صورت خودکار WiFi های موجود را جستجو کند. به خاطر داشته باشید که از یک آی پی آدرس منحصربه‌فرد استفاده کنید تا دوربین مدار بسته شما بتواند به‌درستی به شبکه محلی متصل شود.

WiFi Setting

روش دوم: CONFIG WIFI USING DEVICE MANAGE SOFTWARE (کانفیگ وای فای با استفاده از نرم افزار مدیریت دستگاه)

دوربین های شبکه با استفاده از نرم افزار مدیریت به شما این امکان را می‌دهند که دوربین‌های مدار‌بسته تحت شبکه محلی خود را از طریق کامپیوترهای شخصی از راه دور کانفیگ نمائید.

شما می‌توانید این نرم افزار را از روی CD نصب یا دانلود نمائید.

Device Manage Software – Network Cameras

نرم افزار را نصب و اجرا کنید. با کلیک روی IP Search، نرم افزار فهرستی از دوربین های مدار بسته تحت شبکه موجود را نمایش خواهد داد.

[Click [IP Search

Selecting the IP camera which you want to config

Click [Advance] to config WiFi Setting

 

 

راهکارهای سازمانی
مناطق تحت پوشش +ADSL2
فیلترها
Sort
display